O firmie

CMS Polska to doświadczenie i znakomita znajomość polskiego rynku medycznego. Pozwala nam to spełniać zróżnicowane oczekiwania naszych klientów odnośnie zaopatrzenia w sprzęt medyczny i około medyczny. Oferta asortymentowa firmy CMS Polska pozwala na obsługę w pełnym zakresie wszelkich klientów z branży medycznej: duże sieci przychodni, przychodnie lokalne, szpitale, kliniki, centra rehabilitacyjne, gabinety lekarskie i inne placówki tj. studia tatuażu, studia fryzjerskie, gabinety masażu. Stawiamy na kompleksowość, w związku z tym nasza oferta obejmuje nie tylko sprzęt i wyroby medyczne, ale też inne produkty niezbędne w codziennym funkcjonowaniu ośrodków zdrowia np. produkty zaopatrzenia części administracyjnej obiektu.

Oferujemy wyroby wysokiej jakości renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Produkty spełniają normy europejskie, a sprzęt posiada niezbędne atesty i karty gwarancyjne.

Celem naszej działalności jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań, mających służyć optymalizacji pracy i rozwojowi placówek naszych partnerów biznesowych.

Serwis dla sektora medycznego
zobacz więcej
Błyskawiczna realizacja
zobacz więcej
Profesjonalizm i doświadczenie
zobacz więcej
Szeroki asortyment
zobacz więcej
Sklep online
zobacz więcej

Menu