Kim jesteśmy

O CMS Polska

CMS Polska to doświadczenie i znakomita znajomość polskiego rynku medycznego. Pozwala nam to spełniać zróżnicowane oczekiwania naszych klientów odnośnie zaopatrzenia w sprzęt medyczny i około medyczny. 

Oferta asortymentowa firmy CMS Polska pozwala na obsługę w pełnym zakresie wszelkich klientów z branży medycznej: szpitale, kliniki, przychodnie, centra medyczne i rehabilitacyjne, gabinety lekarskie i inne placówki około medyczne. Stawiamy na kompleksowość, w związku z tym nasza oferta obejmuje nie tylko sprzęt i wyroby medyczne, ale też inne produkty niezbędne w codziennym funkcjonowaniu ośrodków zdrowia np. produkty zaopatrzenia części administracyjnej obiektu.

Oferujemy wyroby wysokiej jakości renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Produkty spełniają normy europejskie, a sprzęt posiada niezbędne atesty i karty gwarancyjne.

Celem naszej działalności jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań, mających służyć optymalizacji pracy i rozwojowi placówek naszych partnerów biznesowych.