Oferty pracy w
CMS Polska sp. z o.o.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Praca na terenie kilku sąsiadujących województw (wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie, dolnośląskie)

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej minimum 3 lata - warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość procedur przetargowych i doświadczenie w pracy przy postępowaniach przetargowych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Wysoka orientacja na realizację celów sprzedażowych
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie kilku sąsiednich województw
  • Samodzielność, elastyczność oraz umiejętność optymalnego planowania i organizacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy i adaptowaniu do nowych warunków
  • Zaangażowanie, entuzjazm, kreatywność w działaniu i myślenie poza schematami
  • Przed zatrudnieniem Kandydat musi dostarczyć świadectwa pracy i rekomendacje

OFERUJEMY

  • Kompleksowe wdrożenie produktowe oraz branżowe: aby do nas dołączyć kandydat nie musi mieć doświadczenia w branży medycznej. Ważne są dla nas umiejętności sprzedażowe oraz zaangażowanie w proaktywne wykonywanie powierzonych zadań
  • Pracę pełną wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu
  • Pracę w firmie otwartej na pomysły i inicjatywy Pracowników
  • Łączony system pracy: praca w terenie + 1-2 dni „biurowe” w tygodniu
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • wynagrodzenie podstawowe + premię uzależniona od wyników
  • Samochód służbowy, telefon, laptop oraz niezbędne narzędzia do pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Aktywne promowanie i sprzedaż produktów firmy (głównie obłożenia operacyjne) w placówkach szpitalnych na terenie kilku sąsiadujących województw
  • Budowanie i aktualizowanie bazy klientów
  • Budowanie relacji personelem bloków operacyjnych, kierownikami bloków operacyjnych, instrumentariuszkami i oddziałowymi
  • Współpraca z działami zamówień publicznych w szpitalach
  • Realizowanie założonych zadań i celów sprzedażowych
  • Windykacja klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji i udział w postępowaniach przetargowych (przy wsparciu administracyjnym pracownika biurowego)
  • Udział w targach, konferencjach
  • Udział w zabiegach z użyciem produktów CMS
  • Planowanie i raportowanie wyników swojej pracy do bezpośrednich przełożonych
  • Okresowe spotkania w siedzibie firmy